Charita Zábřeh

Aktuality a články

Přinášíme Vám zde vždy nové informace z dění v naší sociální firmě.
úNO
06

Nabídka zaměstnání - únor 2020

ÚKLIDOVÉ PRÁCE PRO PEČLIVÉ A SPOLEHLIVÉ, PRO NĚŽ JE POŘÁDEK A ČISTOTA POSLÁNÍM:

Sociální firma REPARTO Zábřeh s.r.o. přijme a zaměstná novou kolegyni (/kolegu) se zdravotním omezením (rozšířeno navíc také o maminky/táty na rodičovské dovolené, které mají zajištěno hlídání) na provádění úklidových prací v Mohelnici a v Lošticích.
Nabízíme práci na zkrácený pracovní úvazek, na pracovní smlouvu nebo i DPP.
Výkon práce je možné ve dni i času přizpůsobit tak, aby jej bylo možné skloubit s jinou prací či péčí o děti, manžela, vlastní domácnost.
Úklidy lze realizovat i ve dvojici nebo se zapojit do harmonogramu střídání tak, jak to uchyzeči vyhovuje.

V Mohelnici se jedná o úklid zázemí služeb Charit Zábřeh (denní stacionář Okýnko, pečovatelská služba, domácí zdravotní péče, občanská poradna, výdejní místo potravinové a materiální pomoci) na adrese Zámecká 11/19. V Lošticích pak (zatím jen) o zástupy při úklidu kompletační dílny nad OD Jednota - COOP (Náměstí Míru 14/23, 789 83 Loštice).

Obsah práce: každodenní nebo obdenní úklid a dezinfekce denních místností, společných prostor, kanceláří a sociálního zařízení, vynášení odpadků, doplňování chybějících papírových ručníků a toal. papíru a v druhé části také umývání použitého nádobí a jídlonosičů v profesionální myčce a jejich přípravu a kompletaci pro použití další den.

Úklid se provádí buď v brzkých ranních nebo v odpoledních hodinách po 14:00 hodině. Jedná se o samostatnou práci s přístupem do všech kanceláří, proto je vyžadována poctivost, spolehlivost a bezúhonnost uchazeče (čistý trestní rejstřík, pracovní reference).

Nástup možný ihned. Nástupní hrubá mzda je v úrovni 90 Kč/hod. s budoucí valorizací po zapracování a pohyblivou složkou mzdy. Protože jsme sociální firma zaměřená na zaměstnávání osob se zdravotním hendikepem, ze zájemců o práci upřednostňujeme osoby s invalidním důchodem nebo se zdravotním znevýhodněním.

Zájemci se více informací dozvědí, případně se mohou hlásit a svůj životopis směřovat na následující kontakt: Jiří Karger, telefon: 736 509 430, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  2793 Hits
Oštítkováno:
LIS
14

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ 11/2019

Naše sociální firma REPARTO Zábřeh s.r.o. aktuálně obsazuje 2 pracovní místa lidmi se zdravotním znevýhodněním (vč. těch, kdo pobírají invalidní důchod), v obou případech jde o jednodušší činnosti, práci na zkrácený pracovní úvazek,  s pracovištěm v Zábřehu.

První místo je na úseku domácí zdravotní péče (pracoviště Žižkova 15, Zábřeh) a spočívá ve vedení skladu zdravotnického materiálu, v objednávkách, odpisech, přípravě – balení a sterilizaci zdravotního materiálu, dezinfekci nástrojů:

  • úvazek poloviční 20 hodin týdně, možná i flexibilní pracovní doba jen na některé všední dny v týdnu
  • pečlivost, zodpovědnost; zdravotnické vzdělání výhodou, ale není nutné; požadována základní znalost práce a obsluhy PC
  • nástupní hrubá mzda ve výši 8.900 Kč měsíčně, další dle výsledků práce

Druhé místo je v provozu veřejných toalet na uzlové železniční stanici Zábřeh na Moravě (U nádraží 6, Zábřeh) a práce spočívá ve vybírání poplatků za použití WC, úklidu zázemí a doplňování hygienických potřeb:

  • úvazek poloviční, 20 hodin týdně, práce jen v některé dny dle rozvrhu směn s možností jejich výměny
  • spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro pořádek a čistotu, komunikativnost a vstřícné vystupování v kontaktu s návštěvníky
  • nástupní hrubá mzda ve výši 7.200 Kč měsíčně, další dle výsledků práce

V obou případech je možný nástup ihned nebo dle domluvy. Více informací pro zájemce podá a příjem žádostí (profesní životopis) zajišťuje personalista Martin Damborský, tel. 736 509 477, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  2751 Hits
Oštítkováno: