csendeplsk

Charita Zábřeh

1 minute reading time (236 words)

Cukříky Tříkrálové sbírky 2015

Omlouváme se českému jazyku i dárcům aktuálně probíhající Tříkrálové sbírky 2015 za pravopisnou chybu na obalu letošních cukříků. Nebyla způsobena úmyslně; jde o výsledek komunikačního šotku mezi zadavatelem - Charitou, grafickým studiem, které připravilo motiv potisku a námi - výrobcem a dodavatelem dutinek cukříků. Prosíme tedy o Vaši shovívavost, příště si zcela jistě dáme společně větší pozor. Prvním třem dárcům tříkrálové sbírky, kteří nás na uvedenou chybu v předchozích hodinách upozornili, zašleme jako poděkování za jejich všímavost košík se sušeným ovocem z naší výroby.

Pravopisná chyba však nijak nesnižuje naše upřímné přání do začínajícího roku 2015 pro všechny, které tři králové při své pouti a pochůzce domácnostmi České republiky navštíví - slovy známé koledy: štěstí, zdraví, pokoj svatý VINŠUJEME Vám

b2ap3_thumbnail_TScukrikym.jpg

Cukříky jsou již tradičním poděkováním dárcům za jejich příspěvek do Tříkrálové sbírky. Aby mohla proběhnout ta letošní, naše balící linka v palonínské dílně běžela v období říjen - listopad 2014 v jednosměnném provozu nepřetržitě bezmála 1,5 měsíce a za tuto dobu vyprodukovala celkem 3,4 milionu kousků dutinek.

Pokud Vás blíže zajímá téma tohoto "bílého zlata" (symbolika daru jednoho z opravdových králů), nabízíme Vám jako bonus fotografii, na které jsou zachyceny všechny předchozí motivy potisku od začátku konání sbírky, od roku 2000 až do roku 2013. Současně s tím přinášíme i převzatý rozhovor o výrobě hygienicky balených cukříků v naší sociální firmě, který vyšel v periodiku Klubu sběratelů balených cukříků  CUKŘENKA (čísle 54 ze dne 27.5.2013, strana 10-11).

 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.reparto.cz/