Charita Zábřeh

Aktuality a články

Přinášíme Vám zde vždy nové informace z dění v naší sociální firmě.
Velikost písma: +
1 minute reading time (281 words)

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ 11/2019

Naše sociální firma REPARTO Zábřeh s.r.o. aktuálně obsazuje 2 pracovní místa lidmi se zdravotním znevýhodněním (vč. těch, kdo pobírají invalidní důchod), v obou případech jde o jednodušší činnosti, práci na zkrácený pracovní úvazek,  s pracovištěm v Zábřehu.

První místo je na úseku domácí zdravotní péče (pracoviště Žižkova 15, Zábřeh) a spočívá ve vedení skladu zdravotnického materiálu, v objednávkách, odpisech, přípravě – balení a sterilizaci zdravotního materiálu, dezinfekci nástrojů:

  • úvazek poloviční 20 hodin týdně, možná i flexibilní pracovní doba jen na některé všední dny v týdnu
  • pečlivost, zodpovědnost; zdravotnické vzdělání výhodou, ale není nutné; požadována základní znalost práce a obsluhy PC
  • nástupní hrubá mzda ve výši 8.900 Kč měsíčně, další dle výsledků práce

Druhé místo je v provozu veřejných toalet na uzlové železniční stanici Zábřeh na Moravě (U nádraží 6, Zábřeh) a práce spočívá ve vybírání poplatků za použití WC, úklidu zázemí a doplňování hygienických potřeb:

  • úvazek poloviční, 20 hodin týdně, práce jen v některé dny dle rozvrhu směn s možností jejich výměny
  • spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro pořádek a čistotu, komunikativnost a vstřícné vystupování v kontaktu s návštěvníky
  • nástupní hrubá mzda ve výši 7.200 Kč měsíčně, další dle výsledků práce

V obou případech je možný nástup ihned nebo dle domluvy. Více informací pro zájemce podá a příjem žádostí (profesní životopis) zajišťuje personalista Martin Damborský, tel. 736 509 477, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.