Charita Zábřeh

Aktuality a články

Přinášíme Vám zde vždy nové informace z dění v naší sociální firmě.
Velikost písma: +
2 minutes reading time (360 words)

Nabídka zaměstnání - únor 2020

ÚKLIDOVÉ PRÁCE PRO PEČLIVÉ A SPOLEHLIVÉ, PRO NĚŽ JE POŘÁDEK A ČISTOTA POSLÁNÍM:

Sociální firma REPARTO Zábřeh s.r.o. přijme a zaměstná novou kolegyni (/kolegu) se zdravotním omezením (rozšířeno navíc také o maminky/táty na rodičovské dovolené, které mají zajištěno hlídání) na provádění úklidových prací v Mohelnici a v Lošticích.
Nabízíme práci na zkrácený pracovní úvazek, na pracovní smlouvu nebo i DPP.
Výkon práce je možné ve dni i času přizpůsobit tak, aby jej bylo možné skloubit s jinou prací či péčí o děti, manžela, vlastní domácnost.
Úklidy lze realizovat i ve dvojici nebo se zapojit do harmonogramu střídání tak, jak to uchyzeči vyhovuje.

V Mohelnici se jedná o úklid zázemí služeb Charit Zábřeh (denní stacionář Okýnko, pečovatelská služba, domácí zdravotní péče, občanská poradna, výdejní místo potravinové a materiální pomoci) na adrese Zámecká 11/19. V Lošticích pak (zatím jen) o zástupy při úklidu kompletační dílny nad OD Jednota - COOP (Náměstí Míru 14/23, 789 83 Loštice).

Obsah práce: každodenní nebo obdenní úklid a dezinfekce denních místností, společných prostor, kanceláří a sociálního zařízení, vynášení odpadků, doplňování chybějících papírových ručníků a toal. papíru a v druhé části také umývání použitého nádobí a jídlonosičů v profesionální myčce a jejich přípravu a kompletaci pro použití další den.

Úklid se provádí buď v brzkých ranních nebo v odpoledních hodinách po 14:00 hodině. Jedná se o samostatnou práci s přístupem do všech kanceláří, proto je vyžadována poctivost, spolehlivost a bezúhonnost uchazeče (čistý trestní rejstřík, pracovní reference).

Nástup možný ihned. Nástupní hrubá mzda je v úrovni 90 Kč/hod. s budoucí valorizací po zapracování a pohyblivou složkou mzdy. Protože jsme sociální firma zaměřená na zaměstnávání osob se zdravotním hendikepem, ze zájemců o práci upřednostňujeme osoby s invalidním důchodem nebo se zdravotním znevýhodněním.

Zájemci se více informací dozvědí, případně se mohou hlásit a svůj životopis směřovat na následující kontakt: Jiří Karger, telefon: 736 509 430, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.